Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Bundle
hy: Փաթեթ
