Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: here
id: di sini

en: Bundle
id: Bundel

en: Library
id: Pustaka

en: Full content
id: Konten lengkap
