Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni
