Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Value
it: Valore

en: Type
it: Tipo

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: here
it: qui

en: Library
it: Biblioteca

en: Full content
it: Contenuto completo
