Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: here
ja: こちら

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Bundle
ja: バンドル

en: Library
ja: ライブラリー

en: Full content
ja: 全文
