Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: here
jv: nag kéné

en: Full content
jv: Konten wutuh
