Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау
