Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
