Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು
