Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
