Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах
