Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
