Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: here
nn: her

en: Library
nn: Bibliotek

en: Full content
nn: Heile innhaldet
