Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: here
oc: aicí

en: Bundle
oc: Paquet

en: Full content
oc: Contengut complet
