Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: here
pl: tutaj

en: Webform
pl: Formularz

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Library
pl: Biblioteka

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu
