Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: here
ro: aici

en: Bundle
ro: Pachet

en: Full content
ro: Întregul conținut
