Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: here
ru: здесь

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Bundle
ru: Набор

en: Library
ru: Библиотека

en: Full content
ru: Полная версия

en: Add from library
ru: Добавить из библиотеки
