Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: here
sk: tu

en: Webform
sk: Webformulár

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Library
sk: Knižnica

en: Full content
sk: Celý obsah
