Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani
