Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Bundle
sr: Пакет

en: Full content
sr: Пун садржај
