Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Bundle
ta: பொதி

en: Full content
ta: முழு உள்ளடக்கம்
