Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: here
te: ఇక్కడ
