Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Name
ug: ئىسىم

en: here
ug: بۇ يەر

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
