Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: here
uk: тут

en: Webform
uk: Вебформа

en: Bundle
uk: Пакет

en: Library
uk: Бібліотека

en: Full content
uk: Повний вміст
