Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: here
vi: ở đây

en: Library
vi: Thư viện

en: Full content
vi: Nội dung đầy đủ
