Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Bundle
az: Paket

en: Full content
az: Tam məzmun
