Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Webform
be: Анкета

en: Bundle
be: Набор

en: Full content
be: Усё змесціва
