Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: here
bo: འདིར།

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས
