Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: here
cs: zde

en: Library
cs: Knihovna

en: Full content
cs: Plný obsah
