Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Bundle
eo: Fasko
