Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: ID
hi: आईडी

en: Bundle
hi: पोटली

en: Library
hi: लाइब्रेरी

en: Full content
hi: पूरी सामग्री
