Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: here
lt: čia

en: Webform
lt: Web forma

en: Bundle
lt: Paketas

en: Library
lt: Biblioteka

en: Full content
lt: Pilnas turinys
