Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: here
lv: šeit

en: Webform
lv: Webforma

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Full content
lv: Pilns saturs
