Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
