Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: here
mr: येथे

en: Bundle
mr: बंडल
