Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Bundle
ne: पोका

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
