Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: here
nl: hier

en: Webform
nl: Formulier

en: Bundle
nl: Bundel

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Full content
nl: Volledige inhoud
