Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: here
sv: här

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Library
sv: Bibliotek

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll
