Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Bundle
th: กลุ่ม
