Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: here
tr: buraya

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Library
tr: Kütüphane

en: Full content
tr: Tüm içerik
