Webform Component Reuse (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل
