Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Component
am: ምንዝር
