Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Component
ar: عنصر

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Operator
ar: العامل

en: Values
ar: قيم

en: Confirmation message
ar: رسالة التأكيد

en: Confirmation page
ar: صفحة التاكيد

en: Confirmation message settings
ar: إعدادات رسالة التأكيد

en: Save confirmation message
ar: حفظ رسالة التأكيد

en: Delete the %name confirmation message?
ar: حذف رسالة التأكيد %name؟

en: This will immediately delete the %name confirmation message from the %webform webform. This cannot be undone.
ar: هذا سيحذف فورا رسالة التأكيد %name لاستمارة الويب %webform . لا يمكن التراجع عن هذا.

en: Confirmation message deleted.
ar: تم حذف رسالة التأكيد.

en: Confirmation messages
ar: رسائل التأكيد

en: Add confirmation message
ar: إضافة رسالة تأكيد

en: Edit confirmation message
ar: تحرير رسالة التأكيد

en: Delete confirmation message
ar: حذف رسالة التأكيد
