Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.
