Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Component
be: Кампанент

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Webform
be: Анкета
