Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Configuration saved.
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষিত।
