Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Component
cs: Komponenta

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Operator
cs: Operátor

en: Values
cs: Hodnoty

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: Submission updated.
cs: Odeslaný formulář byl aktualizován.

en: Determines whether the list below is inclusive or exclusive.
cs: Určuje, zda níže uvedený seznam definuje zahrnuté, nebo vyloučené položky.

en: Confirmation message
cs: Potvrzovací zpráva

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
cs: URL adresa, na kterou má být uživatel přesměrován po úspěšném odeslání formuláře.

en: The entered URL is not a valid address.
cs: Zadaná adresa URL není platná.

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
cs: Zpráva zobrazená po úspěšném odeslání. Pokud je místo přesměrování nastavené na <em>Potvrzovací stránka</em>, bude zobrazeno na vlastní stránce. Jinak se zobrazí jako zpráva.

en: Redirection location
cs: Místo přesměrování

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
cs: Vyberte, kam bude uživatel přesměrován po úspěšném odeslání.

en: Confirmation page
cs: Potvrzovací stránka

en: No redirect (reload current page)
cs: Bez přesměrování (znovu načte aktuální stránku)

en: A valid URL is required for custom redirection.
cs: Pro přesměrování je vyžadována validní URL adresa.

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
cs: Odeslání uloženo. K tomuto formuláři se můžete vrátit později, což vám obnoví aktuální hodnoty.
