Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Configuration saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་ནི་འདི་སྲུང་ནུག
