Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Component
el: Συστατικό

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Operator
el: Τελεστής

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Custom URL
el: Προσαρμογή URL

en: Submission updated.
el: Η υποβολή ενημερώθηκε.
