Webform Conditional Confirmation Messages (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Component
fa: جزء

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Operator
fa: عملگر

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Values
fa: مقادیر

en: Is not one of
fa: نیست یکی از

en: Is one of
fa: یکی از

en: Custom URL
fa: آدرس URL سفارشی
